Piotr Włodarczyk – Kontakt

Piotr Włodarczyk – administrator oraz główny redaktor bloga.

Piotr Włodarczyk - CodeEnclave
Za cel kontaktu przyjmuję oferty zleceń, współpracy, zatrudnienia lub propozycje tematów lub kursów, które mogłyby zostać poruszone na blogu.

Do zadawania pytań odnoszących się do konkretnych kursów lub artykułów służy system komentarzy pod wskazanymi treściami na blogu. Dopuszczam również odpowiedzi na stronach CodeEnclave na Google+ oraz CodeEnclave na Facebook.

Bezpośredni kontakt ze mną możliwy jest w formie komunikatorów, postów oraz wiadomości za pośrednictwem portali społecznościowych:

lub poprzez e-mail: kontakt@codeenclave.pl

Podczas rozpoczynania konwersacji bezpośredniej proszę o podawanie konkretów zgonie z przyjętymi powszechnie zasadami, które pozwalają zaoszczędzić ogólny czas oraz skrócić czas mojej odpowiedzi. Tak więc w pierwszej wiadomości proszę zawrzeć sedno sprawy, a nie rozpoczynać wiadomość od samego “cześć”, “witam”, “jesteś” i czekać na moją odpowiedż (dotyczy to oczywiście wersji z komunikatorem oraz wiadomościami systemowymi).

Do szybkiego kontaktu udostępniam również formularz kontaktowy (żebym był w stanie odpisać, wymagany jest adres e-mail).

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości